Традиції не змінюємо та вітаємо тих, хто в роки Другої світової війни захищав наше місто

Фото без описуЗ кожним роком усе менше залишається людей, яким долею судилося побувати у пеклі Другої світової війни. Давно поріділи ряди учасників бойових дій. У нашій громаді зараз проживають 13 учасників бойових дій, прирівняних до них осіб, інвалідів Другої світової.

Щороку, напередодні Дня визволення Гадяча від нацистських загарбників, вітаємо земляків, які мужньо пронесли на своїх плечах тягар війни. Сьогодні голова міської громадської організації ветеранів війни та праці Анатолій Київський від імені міського голови Володимира Нестеренка вручив учасникам бойових дій та прирівняних до них особам подарунки, висловив теплі слова вдячності за мужність.

Люди поважного віку дякували за увагу та щиро бажали Україні миру, адже знають настільки дорогою ціною доводиться його здобувати.