Чи допускаються виправлення у касовій книзі?

  • 126

Фото без опису

 

Відповідно до п. 39 розд. ІV Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148, виправлення в касовій книзі не допускаються.

Зроблені виправлення підписуються касиром, а також головним бухгалтером або особою, яка його заміщує.

 

 

         

Головне управління ДПС у Полтавській області