Інформація про результати розгляду електронної петиції

Виконавчі органи Гадяцької міської ради розглянули петицію «Створення Алеї Слави загиблим у війні з російською федерацією у  м.Гадячі».

За результатами розгляду повідомляємо, з метою гідного вшанування та збереження пам’яті полеглих земляків, захисників України, які загинули за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, у місті Гадячі, біля адміністративної будівлі міської ради заплановано облаштування Стіни пам’яті загиблих героїв.

Для оформлення даного об’єкта у травні 2023 року придбано світлодіодний екран з антивандальним захисним покриттям, на якому будуть висвітлюватися портрети воїнів-захисників, їх біографія та бойовий шлях.

На сьогодні проводяться роботи по виготовленню надпису для Стіни пам’яті, рамок для фотографій героїв, тематичного обрамлення пам’ятного об’єкту.

Відкриття Стіни пам’яті загиблих героїв-земляків заплановано провести 01 жовтня 2023 року, у День Захисників і Захисниць України.