Привітання міського голови з Днем усиновлення

Фото без описуШановні усиновлювачі, опікуни, піклувальники,

прийомні батьки!

17 вересня ми відзначаємо День усиновлення. Усиновлення – це особливе батьківство, яке включає в себе велике щастя, і разом з тим велику жертовність, це благородний і непростий шлях до щасливої родини.
   Дякую всім хто зумів зігріти серця маленьких діточок теплом сімейного затишку, увагою та ласкою, надали їм можливість вимовляти такі важливі у житті кожної людини слова як МАМА і ТАТО.

Завдяки вам підтверджується гасло: "Чужих дітей не буває". Саме ви, щодня доводите їм свою любов і турботу, не залишаєтесь байдужими до їх болю і страждань, радієте їх перемогам, любите, як своїх власних! А найголовніше те, що вони для вас дійсно стали рідними, бо у ваших серцях палає незгасимий вогонь батьківської любові до усиновленої вами дитини.

міський голова Володимир НЕСТЕРЕНКО