26 вересня 2023 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено івент для вчителів фізичної культури та предмета «Захист України» закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської та Сергіївської територіальних громад «Умови проведення спортивно-масових та військово-патріотичних змагань у 2023/2024 навчальному році» у онлайновому режимі.

До участі у онлайн-івенті долучилося 22 педагогічні працівники.

У ході заходу консультант Гадяцького ЦПРПП Віталій Лисенко обґрунтував необхідність активізації роботи закладів і установ освіти з формування в учнівської молоді патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського та конституційного обов’язку. Саме з цією метою, відділом освіти молоді та спорту Гадяцької міської ради і комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради започатковано проведення І відкритих міських військово-патріотичних ігор «Крокуємо до Перемоги» у 2023/2024 навчальному році. Ігри проводитимуться у два етапи з таких видів змагань:

відкриті міські змагання обласної військово-патріотичної гри «Петлюрівський вишкіл-2023»;

відкритий міський турнір зі спортивної стрільби;

відкриті міські змагання дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»);

відкрита міська Спартакіада серед допризовної молоді;

відкриті змагання обласного фізкультурно-патріотичного фестивалю серед учнів «Козацький гарт».

Друга частина заходу пройшла у форматі конструктивного полілогу з питань організації та проведення І Гімназіади Гадяцької громади та І Гімназіади громад  2023/2024 навчального року.

Директор Гадяцького ЦПРПП Сергій Майборода наголосив на необхідності опрацювання нормативної бази щодо організації та проведення спортивно-масових та військово-патріотичних змагань у 2023/2024 навчальному році, презентував можливості вебресурсів Гадяцького ЦПРПП з цього питання.

Окрім того наголошено, що з метою гідного відзначення подвигу захисників і захисниць України пропонуємо до Дня захисників і захисниць України рекомендовано провести у закладах освіти урок мужності «Герої рідного краю», присвячений мешканцям нашого краю, які дають відсіч російській агресії, захищають територіальну цілісність нашої держави, та зробили особистий внесок у захист незалежності України.

До участі у заході долучилися представники органів управління у сфері освіти, які відповідають за спортивно-масову та фізкультурно оздоровчу роботу у Гадяцькій міській, Великобудищанській та Краснолуцькій сільській територіальних громадах.

Інформує директор  Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА