Із засідання виконавчого комітету Гадяцької міської ради

Невдовзі стартує новий опалювальний сезон. Відтак готовність об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період залишається надзвичайно актуальним.

На цьому, зокрема, наголошувалось під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету Гадяцької міської ради, яке відбулося під головуванням міського голови Володимира Нестеренка.

У ході засідання присутні обговорили питання підготовки об’єктів громади до осінньо-зимового періоду. Детально зупинилися на питанні готовності інфраструктурних об’єктів на випадок відключення електроенергії, стану укриттів у закладах загальної освіти.

Міський голова Володимир Нестеренко наголосив: «Сьогодні наше спільне завдання – забезпечити максимально стабільну роботу об'єктів інфраструктури під час опалювального періоду, враховуючи виникнення екстрених ситуацій. Всі, без винятку, служби мають працювати, забезпечуючи життєдіяльність громади та міста».

Крім того, присутні розглянули заяви про надання матеріальної допомоги, що надійшли від жителів громади. Так, грошову допомогу на лікування у зв’язку зі скрутним матеріальним станом отримають 12 осіб. Також ухвалено рішення про надання разової грошової допомоги восьми мобілізованим та членах їхніх сімей у розмірі п’ять тисяч гривень кожному. По стільки ж отримають три поранені бійці. 64 дитини військовослужбовців забезпечено безкоштовним харчуванням.

Попередньо всі проєкти рішень розглянуто на засіданні комісії по наданню матеріальної допомоги населенню Гадяцької міської територіальної громади.