Привітання міського голови з Днем працівників освіти
Шановна освітянська родино Гадяцької громади!
У дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з прийдешнім професійним святом! День працівника освіти – свято, яке об’єднало всіх, хто допомагає дітям відкривати скарбницю знань.
Гадяцькій громаді пощастило – у нас багато по-справжньому захоплених своєю справою освітян, чиї талант та професійні успіхи є загальновизнаними. Ваші сила духу та готовність працювати навіть у нелегких реаліях сьогодення надихають.
Вдячний кожному з вас за професійність, наполегливість і розуміння, за підтримку та добро, яким ви огортаєте серця наших дітей і молоді. Ви закладаєте молодшому поколінню не лише ази освіти, а й цінності, які неодмінно мають бути в серці кожного українця.
Нехай же доброта ваших сердець ніколи не вичерпується, а радість від успіхів учнів лише примножується. Творчого натхнення, міцного здоров’я, мудрості, терпіння, мирного неба та впевненості у завтрашньому дні.
З повагою міський голова Володимир НЕСТЕРЕНКО