Відкрили та освятили Стіну пам’яті загиблих Героїв

1 жовтня Україна вшановує Захисників і Захисниць. Всіх, хто боронить нашу державу. Всіх, хто дає нам сили. Всіх, хто поклав життя заради нашої свободи.

Сьогодні ми згадуємо тих, завдяки кому кожен з нас може жити і працювати у спокої та мирі – без вибухів, без зруйнованих будівель. За це щодень сплачується найвища ціна – ціна людських життів.

Наша громада втратила молодих, свідомих, сильних патріотів, які увійшли до когорти Небесного війська і продовжують захищати нас з небес. Пам`ятаємо кожного щодня і щомиті.

З нагоди Дня Захисників і Захисниць у Гадячі відбувся меморіальний мітинг, під час якого відкрили та освятили Стіну пам’яті загиблих Героїв. Вона буде нагадувати всім нам якою високою ціною дається воля та незалежність України.