Прагнемо до досягнення доступності у громаді

Нині питання безбар’єрності, як ніколи, є актуальним. Адже лише за період повномасштабної війни, за повідомленням Міністра соціальної політики Оксани Жолнович, кількість людей з інвалідністю збільшилась на 300 тисяч і становить близько трьох мільйонів.

Будь-яке місто має бути з відсутністю перепон для комфортного життя всіх категорій громадян – від ветеранів війни та незахищених верств населення до матусь із дитячими візочками.

Прагнучи, аби доступ до простору та послуг усіх, без винятку, мешканців Гадяцької громади був максимально зручним у користуванні, представники міської ради зустрілися з представниками громадських організацій та маломобільних груп населення.

Спільно обговорили питання безперешкодного простору та безбар’єрного середовища, а також потенційні можливості реалізації принципів доступності.