Гадяцьким ЦПРПП проведено інтервізію для працівників психологічної служби закладів освіти

  • 113

Фото без опису20 жовтня комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки проведено інтервізію для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад.

Робота психолога або соціального педагога – це постійний контакт із людськими історіями, болем, проблемами. І часто фахівець зустрічається із усім цим одночасно. Робота з людьми та їхніми історіями – це відповідальність. Взаємодія з колегами дозволяє спеціалісту конструктивно оцінити свою роботу і допомагає зрозуміти внутрішні дилеми, пов’язані з наданням допомоги іншим. Інтервізія, в даному випадку, дає можливість швидко і фахово аналізувати процес власної комптентності.

Модератор інтервізійної зустрічі психолог ЦПРПП Тетяна Аколович у вступному слові повідомила мету та правила інтервізії. Учасники дотримувалися алгоритму роботи (укладання контракту, запит інтервізанта, опис випадку, запитання від учасників, коло пропозицій та можливостей). 

Наприкінці інтервізійної зустрічі інтервізант накреслила для себе план подальших дій та надала зворотній зв’язок кожному учаснику.


 

Інформує психолог Гадяцького ЦПРПП Тетяна АКОЛОВИЧ