На Полтавщині відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Такий захід в області проведено вперше.

У заході взяли участь понад 100 осіб, серед яких представники Офісу Президента, Уряду, народні депутати, керівництво області, начальники районних військових адміністрацій та голови територіальних громад.

Серед питань порядку денного – формування і розвиток ветеранської політики в області, спроможної мережі закладів охорони здоров’я Полтавщини й оптимізація мережі закладів загальної середньої освіти, інші важливі питання.

Міський голова Володимир Нестеренко також взяв участь в обговоренні. Зокрема, він порушив актуальне для жителів Гадяцької громади питання незадовільного стану під’їзних доріг. Мова йде про дороги державного значення Т-17-05 Лохвиця – Гадяч – Охтирка – КПП «Велика Писарівка», Т-17-06 Гадяч – Опішня.