Гадяцькі футболісти – попереду

26 жовтня відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради за консультаційної і організаційної підтримки комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі Комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Краснолуцької сільської ради проведено змагання юнаків з мініфутболу в залік І Гімназіади громад.

У змаганнях брали участь 6 команд: Гадяцької міської територіальної громади (Гадяцький профільний ліцей імені Т.Г. Шевченка Полтавської обласної ради, Гадяцький ліцей № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради, Гадяцький ліцей № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради, Гадяцький опорний ліцей імені Лесі Українки Гадяцької міської ради), Великобудищанської сільської територіальної громади (Веприцький опорний ліцей Великобудищанської сільської ради), Краснолуцької сільської територіальної громади (Сватківський опорний ліцей Краснолуцької сільської ради, Римарівський ліцей Краснолуцької сільської ради, Краснолуцька гімназія Краснолуцької сільської ради), Лютенської сільської територіальної громади (ОЗ «Лютенський ліцей ім. М.Л. Величая Лютенської сільської ради), Петрівсько-Роменської сільської територіальної громади (Петрівсько-Роменський ліцей Петрівсько-Роменської сільської ради, Березоволуцький ліцей Петрівсько-Роменської сільської ради), Сергіївської сільської територіальної громади (Сергіївський ліцей Сергіївської сільської ради, Качанівська гімназія Сергіївської сільської ради).

Шляхом жеребкування команди було поділено на 2 групи. Переможці груп у фіналі визначили переможця змагань, а команди, які посіли у свої групах другі місця, визначали переможця у боротьбі за третє місце.

Результати змагань:

І місце – команда Гадяцької міської територіальної громади;

ІІ місце –  команда Краснолуцької сільської територіальної громади;

ІІІ місце – команда Великобудищанської сільської територіальної громади;

ІV місце  – команда Лютенської сільської територіальної громади;

V місце  – команда Петрівсько-Роменської сільської територіальної громади;

VІ місце  – команда Сергіївської сільської територіальної громади. Щиро вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм подальших успіхів та яскравих перемог!

Дякуємо за допомогу в організації заходу колективу Комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Краснолуцької сільської ради.

Дякуємо ЗСУ за можливість організовувати заходи, де діти України реалізують свої таланти та здібності, спілкуються і радіють своїм успіхам!

Інформує консультант Гадяцького ЦПРПП Віталій ЛИСЕНКО