Щодо реалізації деревини дров’яної

  • 210

Фото без опису

До відома мешканців Гадяцької громади!

З метою своєчасного забезпечення громадян та соціально значущих місцевих об’єктів територіальних громад, які використовують деревину дров’яну в якості палива для опалення, для сталого проходження опалюваного періода 2023/2024 років філія «Полтавське лісове господарство» ДП «Ліси України» інформує щодо можливості реалізації деревини дров’яної: 

 

Фото без опису

Громадянам для придбання дров’яної деревини створений онлайн-магазин «ДроваЄ». Щоб придбати лісопродукцію, необхідно пройти авторизацію, зробити замовлення та оплатити рахунок. 

Також можна звернутися безпосередньо у філію чи лісництво із заявою на придбання дров. У заяві мають бути вказані обсяг деревини, адреса проживання, паспортні дані та індивідуальний податковий номер покупця (для внутрішньо переміщених осіб необхідно надати підтвердження про наданий статус ВПО).

Під час подання заяви особа отримує від координатора реалізації дров для населення контактні дані представника лісництва, відповідального за відпуск дров.

Отримати та оплатити рахунок, відповідно до вказаного в заяві об’єму деревини та здійснити оплату можна у будь-якому відділенні банку або через інтернет-банкінг (Приват 24 тощо).

Бюджетним установам для задоволення потреб на опалення реалізація дров’яної деревини здійснюється відповідно до Закону України  «Про публічні закупівлі» на підставі прямих договорів (лист Державного агентства лісових ресурсів України від 05.10.2021 р. № 10-05/8151-21). 

Юридичним особам, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.12.2021 № 1433 деревина (лісоматеріали) віднесена до переліку видів продукції, торгівля якими здійснюється виключно на організованих товарних ринках. 

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів» внесені зміни до Закону України «Про товарні біржі» від 01.07.2021, згідно яких деревина віднесена до продукції, яка є біржовим товаром, що реалізовується через біржі. 

Враховуючи вищевикладене, пропонуємо здійснювати закупівлі деревини дров’яної шляхом участі в біржових торгах, які проводяться філіями ДП «Ліси України» на постійно діючій основі та інформація щодо яких розміщена на офіційних сайтах ТОВ «Українська універсальна біржа» та ТОВ «Українська енергетична біржа», або здійснювати закупівлю лісоматеріалів відповідно до Законів України «Про публічні закупівлі» та «Про оборонні закупівлі». 

Відповідальна контактна особа: Головний інженер Романенко Олександр Сергійович, тел.0501009771