Гадяцький ліцей №1 імені Олени Пчілки - переможець у конкурсі «День шкільного молока 2023»

Протягом вересня учні та педагоги Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради брали участь у конкурсі для навчальних закладів «День шкільного молока 2023»

Метою конкурсу було привернути увагу до важливості вживання молока та молочних продуктів дітьми та дорослими.

284 навчальні заклади із 19 областей України взяли участь та провели тематичні активності у школах, дитячих садках, громадах.

За результатами конкурсу, Гадяцький ліцей №1 імені Олени Пчілки визнано переможцем!

Захід проводився компаніями Молочний альянс, Molokia Lustdorf, КАНІВ, КЛУБ СИРУ та Astarta-Kyiv за підтримки Швейцарії в рамках Quality FOOD Trade Program спільно з МОН України.