Міністерство цифрової трансформації запустило освітній серіал-інструкцію про користування електронним підписом

Електронний підпис є ключем до цифрового світу, адже зараз за його допомогою можна підписувати електронні документи, користуватися електронними послугами, реєструватися на державних порталах.

Документи з цим підписом мають таку саму юридичну силу, як і документи, підписані власноруч.

Оскільки у громадян часто виникають запитання, щодо використання електронного підпису та з метою реалізації функцій електронної демократії забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу Міністерство цифрової трансформації за підтримки партнерів – програми ООН із відновлення миру і розбудови, запустило освітній серіал про електронний підпис.

Курс складається із 7 серій тривалістю 4-9 хвилин та містить інформацію про те:

• що таке електронний підпис;
  • як безпечно зберігати електронний підпис;
  • у яких життєвих ситуаціях електронний підпис може знадобитися;
  • як підписувати документи електронним підписом;
  • як авторизуватися на платформах за допомогою електронного підпису.

Метою запуску серіалу є навчити громадян користуватися можливостями електронного підпису та отримувати дедалі більше послуг онлайн.

Його можна переглянути безкоштовно на платформі Дія.Цифрова освіта за посиланням.