Повідомлення про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Фото без описуВиконавчим комітетом Гадяцької міської ради 17.11.2023 відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням сорокової сесії Гадяцької міської ради від 14.11.2018 проведено засідання конкурсної комісії з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості нерухомого майна - нежитлової будівлі, площею 151,8 кв.м., розташованої за адресою: вул. Драгоманова, 8, м. Гадяч.

У зв’язку з поданням документів лише одним учасником, конкурс вважається таким, що не відбувся. Членами конкурсної комісії оголошено повторний конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості нежитлової будівлі, площею 151,8 кв.м., розташованої за адресою: вул. Драгоманова, 8, м. Гадяч.