Повідомлення про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

• 211

Виконавчим комітетом Гадяцької міської ради 17.11.2023 відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням сорокової сесії Гадяцької міської ради від 14.11.2018 проведено засідання конкурсної комісії з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості нерухомого майна - нежитлової будівлі, площею 151,8 кв.м., розташованої за адресою: вул. Драгоманова, 8, м. Гадяч.

У зв’язку з поданням документів лише одним учасником, конкурс вважається таким, що не відбувся. Членами конкурсної комісії оголошено повторний конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості нежитлової будівлі, площею 151,8 кв.м., розташованої за адресою: вул. Драгоманова, 8, м. Гадяч.