Відбулося засідання сесії міської ради

Сьогодні, 28 листопада, під головуванням міського голови Володимира Нестеренка відбулося засідання сорок четвертої чергової сесії Гадяцької міської ради восьмого скликання.

Загалом було розглянуто 47 питань, які попередньо опрацьовані на засіданнях постійних профільних комісій.

У ході роботи депутати міської ради затвердили звіт про виконання бюджету Гадяцької міської територіальної громади за 9 місяців 2023 року, внесли зміни до низки міських Програм, розглянули майнові та земельні питання.

Також під час пленарного засіданняприйнято звернення депутатів Гадяцької міської ради до Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської сільських рад щодо забезпечення співфінансування регіонального ландшафтного парку «Гадяцький».

З усіх розглянутих питань порядку денного ухвалено відповідні рішення.