Привітання міського голови з Міжнародним днем волонтера

Шановні мешканці Гадяцької громади!

Щорічно на початок грудня припадає низка свят, які символізують єдність, силу та незламність української нації, а також милосердя та віру у здійснення мрій. Одне з них –Міжнародний день волонтера, який у всьому світі відзначають 5 грудня.

В умовах воєнного часу для нашої країни поняття «волонтер» набуло надзвичайно важливого значення, адже це – тисячі людей, які забезпечують надійний тил українській армії та підтримку внутрішньо переміщеним особам.

З перших днів війна об’єднала, згуртувала націю. Невтомними руками жителів Гадяцької громади сплетено не один кілометр маскувальних сіток, не один десяток пар шкарпеток. Зроблено тисячі окопних свічок, приготовлено та засолено масу овочів, зібрано різних речей та продуктів, ліків які вкрай необхідні на передовій. Проведено десятки благодійних ярмарків та акцій на підтримку наших військових.

Вдячний всім, хто усвідомлює ціну свободи та робить усе, щоб жити у вільній країні. Разом ми – сила, яку не здолати!

Слава Україні!

міський голова Володимир Нестеренко