Привітання міського голови з Днем Збройних сил України

Шановні воїни Збройних сил України!

Найщиріші вітання усім, хто мужньо захищає суверенітет, територіальну цілісність нашої держави, вибиваючи окупанта з вільної землі українського народу.

З дня повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну 651 день поспіль триває жорстока битва за кожен метр української землі, за мир, свободу і Незалежність України! Нині кожен день – це День Збройних сил України!

З великою гордістю і повагою ми називаємо вас, українських воїнів, – незламними героями нашого часу, мужніми захисниками і справжніми патріотами своєї Батьківщини. Своїм прикладом ви показуєте, як треба любити й захищати рідну землю, цінувати мир та берегти свій народ.

Від усієї Гадяцької громади низький уклін вам — за те, що мужньо тримаєте фронт, звільняєте міста і села від агресора.

Бажаю нашим воїнам міцного здоров’я та незламної волі, сили духу та незгасимої енергії, благополуччя та добробуту! Нехай повертаються живими наші славні бійці! Нехай кожна родина дочекається своїх Захисників та Захисниць!

міський голова Володимир Нестеренко