Візьми участь в опитуванні «А ти займаєшся спортом?»

  • 227

Фото без опису

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі ВПО, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності й спорту.

Із метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю й спортом заплановано проведення моніторингу.

Одне із завдань всеукраїнського опитування – формування пропозицій щодо удосконалення системи залучення населення до занять руховою активністю та спортом і розроблення, на основі даних моніторингу, обґрунтованих рекомендацій для прийняття державних управлінських рішень, спрямованих на покращення якості залучення населення до занять руховою активністю та спортом.

Міністерство молоді та спортом України у співпраці з Державною службою статистики України створили анкету для онлайн опитування. Воно проводиться в усіх регіонах України з 18 грудня 2023 року по 18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старші.

Кожен може долучитися до опитування – https://survey.sportforall.gov.ua.