Колядували та збирали кошти на подарунки для Збройних сил України

25 грудня, у день Різдва Христового, в кіноконцертному залі «Дружба» відбувся традиційно-народний обряд «Різдво – оновлення земне».

Лунали мелодійні колядки та щирі вітання від студентів та викладачів Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського, учнів КЗ «Гадяцька дитяча мистецька школа» Гадяцької міської ради, працівників Будинку культури та відділу культури і туризму Гадяцької міської ради.

Разом з тим у фойє кіноконцертного залу проведено ярмарку-продаж різдвяно-новорічної продукції та розміщено скриньку для збору коштів на потреби наших воїнів.

Ворог вкрав наш спокій, але йому не вдасться позбавити нас наших українських традицій та віру в те, що добро завжди перемагає зло!