Гадяцьким ЦПРПП проведено засідання творчої групи для практичних психологів закладів освіти

26 грудня комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі ЗДО №2 «Берізка»  Гадяцької міської ради проведено засідання творчої групи (практикум з арт-терапії із використанням МАК «Танець життя та арифметика емоцій») для практичних психологів закладів і установ освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад.

Тетяна Аколович психолог Гадяцького ЦПРПП ознайомила з новим інструментом в роботі практичного психолога – арт-технікою «Дерево року». Ця ресурсна арт-техніка розроблена для роботи з самооцінкою, для усвідомлення своєї самоцінності.

Психолог ЗДО №2 «Берізка» Ольга Остапенко показала учасникам, як танець в різних його варіаціях може стати лікувальним та цілительним засобом. Використала при цьому МАК карти, танцювальну терапія, музикотерапію. Учасники заходу мали змогу відвідати міні арт-студію та насолодитися творами мистецтва автора Ольги Остапенко.

Наприкінці заходу вихователь ЗДО №2 «Берізка» Дарина Грома провела для присутніх майстер-клас по виготовленню ялинкової прикраси.

Комунальна установа «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради висловлює вдячність колективу ЗДО № 2 «Берізка» Гадяцької міської ради за допомогу у проведенні заходу.

Інформує психолог Гадяцького ЦПРПП Тетяна АКОЛОВИЧ