Нагородили посмертно – орден "За мужність" ІІІ ступеня передали родині загиблого захисника Андрія Луцая

27 грудня в Гадяцькій міській раді родині загиблого в січні 2023 року захисника  Андрія Сергійовича Луцая вручили державну нагороду України – орден "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).  Високу державну нагороду встановлено Указом президента України №262/2023: за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.

Про таких, як Андрій кажуть: людина-кремінь, людина слова, справжній друг. Не залишить, не підведе, не дасть упасти. Ця нагорода ще раз підтверджує слова, Герой для України, Герой для родини, Герой для мами. Віримо, що він назавжди залишиться в серцях багатьох людей, які його знали, що він буде прикладом для інших. Завдяки таким людям, як Андрій, ми віримо що Україна переможе, ми віримо що є справжні патріоти, ми знаємо, що нам є чим пишатись.