Гадяцьким ЦПРПП проведено засідання ТПС педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

27 грудня комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено засідання територіальної професійної спільноти педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської та Сергіївської територіальних громад у онлайн форматі.

Під час засідання були розглянуті питання підготовки педагогічних працівників до атестації, підвищення кваліфікації у 2024 році, робота веб-ресурсів ТПС тощо.

Ірина Устінова, голова ТПС педагогічних працівників ЗДО ознайомила учасників заходу із особливостями оцінювання якості освітнього процесу в ЗДО за методикою ECERS-3.

Тетяна Аколович, психолог Гадяцького ЦПРПП звернула увагу педагогів на умови проходження атестації та підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2024 році.

Інформує психолог Гадяцького ЦПРПП Тетяна АКОЛОВИЧ