Привітання міського голови з прийдешнім Новим роком

Шановна гадяцька громадо, дорогі земляки!

Ось і минає ще один рік. Рік, який приніс нам безліч випробувань, навчив бути сміливими й рішучими, цінувати кожну хвилину життя. Водночас був роком сміливості, незламності та єднання у боротьбі за нашу землю та свободу. Ми наполегливо працювали заради Перемоги. 2023-й показав, якими незламними ми можемо бути.

Безмежно вдячний нашим захисникам і захисницям, які стоять на сторожі українських кордонів та бережуть наш з вами спокій. Дякую тим, хто забезпечує безперебійну роботу критичної інфраструктури. Тим, хто працює на благо громади, тим, хто на своєму фронті та всіма силами, всім серцем наближає Перемогу.

Нехай же рік, в який ми ступаємо, пройде під знаком миру та добра, буде роком добрих справ та багатим на нові здобутки і приємні події. Бажаю кожному міцного здоров’я, віри в краще майбутнє заради нашої країни. Нехай 2024-й для всіх нас стане роком позитивних змін, а для України – роком Перемоги та відновлення.

міський голова Володимир Нестеренко