Наші представниці серед переможниць обласного конкурсу для учнів 6-11 класів «Здорове життя – успіх буття»

З метою залучення учнів до поглибленого вивчення природничих дисциплін, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації, пропаганди здорового способу життя на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» у змішаному форматі проведено обласний конкурс для учнів 6-11 класів «Здорове життя – успіх буття» у трьох номінаціях: «Науково-дослідницька робота», «Соціальна реклама», «Візуалізація біологічних об’єктів та явищ».

На конкурс було подано 267 дослідницьких та творчих проєктів.  У заході взяли участь команди з 29 територіальних громад, зокрема і Гадяцької.

Журі конкурсу відзначило різноманітний тематичний аспект наукових та творчих проєктів, креативний підхід до виконання, високий рівень захисту переважної більшості конкурсних робіт, що свідчить про обізнаність учасників і учасниць конкурсу щодо сучасного стану галузі дослідження. За результатами оцінки конкурсних робіт визначено переможців, приємно, що серед них є і наші представниці.

У номінації «Візуалізація біологічних об’єктів та явищ» ІІ місця за нашими представницями з Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради: ученицею 5 класу АНАСТАСІЄЮ КРЕВСУН, ученицею 8 класу ДАР’ЄЮ ЧЕРКАШИНОЮ, ученицею 9 класу ВАЛЕРІЄЮ ЗИГУН. ІІІ місце у цій же номінації виборола учениця 5 класу Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради, вихованка Миргородської філії Комунального закладу Полтавської обласної ради Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» КАРІНА МОРШНА .

Вела до успіху наших переможниць їхня наставниця КРАВЧЕНКО Людмила Володимирівна, учитель біології та хімії Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради Миргородського району Полтавської області, керівник гуртка «Екологія» Миргородської філії Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді».

Дорогі діти, щиро дякуємо вам, що попри війну продовжуєте займатися науковою діяльністю.

Інформує директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА