Гадяцьким ЦПРПП проведено онлайнову інформаційно-консультаційну нараду для адміністрацій закладів загальної середньої та позашкільної освіти

10 січня комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» проведено онлайнову інформаційно-консультаційну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи та/або директорів закладів загальної середньої освіти, методистів та/або директорів закладів позашкільної освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад.

У заході взяли участь 37 представників і представниць адміністрацій закладів загальної середньої і позашкільної освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад, Гадяцького профільного ліцею імені Т.Г.Шевченка Полтавської обласної ради.

Модератор заходу – директор Гадяцького ЦПРПП Сергій Майборода презентував наступні питання:

- про сертифікацію педагогічних працівників у 2024 році: процедура реєстрації учасників сертифікації;

- про підготовку до атестації педагогічних працівників: презентація інформаційного порадника «Атестація педагогічних працівників» від державної установи «Український інститут розвитку освіти»;

- про підготовку до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, міжнародних, всеукраїнських та регіональних конкурсів;

- про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2024 році та діяльність Гадяцького ЦПРПП як суб’єкта підвищення кваліфікації;

- про хід всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінаціях: «Географія», «Образотворче мистецтво», «Українська мова та література»;

- про підготовку до НМТ-2024;

- про академічну доброчесність у закладі/установі освіти;

- про службове листування закладу/установи освіти.

Окрім того, презентовано та висвітлено роботу вебресурсів Гадяцького ЦПРПП та анонсовано видання, які готуються установою до друку.

Сподіваємося, що конкретні поради та управлінські рекомендації, надані керівникам, допоможуть в успішній підготовці закладів і установ освіти до організованого початку ІІ семестру 2023/2024 навчального року.

Інформує директор Гадяцького ЦПРПП Сергій Майборода