Гадяцька громада вшанувала борців за волю України

Гадяцька громада вшанувала борців за волю України – від тих, хто стояв біля витоків української державності, до героїв сьогодення, воїнів-захисників, які нині у боротьбі з російським агресором мужньо відстоюють територіальну цілісність, незалежність і соборність нашої держави.

Із нагоди Дня Соборності України керівництво Гадяцької міської ради, трудові колективи структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету поклали квіти до пам’ятника Тараса Шевченка та пам’ятного знаку «Землякам, що стали на захист України», вшанували полеглих воїнів хвилиною мовчання.

День Соборності України – символ єдності українського народу.

Соборність - не лише спільна територія, а, перш за все, - духовна єдність, спільні цінності та спільні ідеали. Це велика міцна родина всіх наших громадян.

Дякуємо усім, хто продовжує боротьбу.

Пам’ятаймо усіх, хто віддав своє життя за Україну!