Стартував ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

  • 88

Фото без опису

20-21 січня за інформаційної та організаційної підтримки комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею №2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради стартував ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Його відкрили інтелектуальні змагання з української мови і літератури та правознавства.

В обласних олімпіадах взяли участь 6 здобувачів освіти, які представляли заклади загальної середньої освіти Гадяцької міської і Краснолуцької сільської територіальних громад.

Обласний етап олімпіад цьогоріч проводиться Департаментом освіти і науки Полтавської облдержадміністрації спільно з Полтавською академією неперервної освіти ім. М.В.Остроградського у дистанційній формі з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

У приміщеннях, де проходили олімпіади, було забезпечено передачу відео- і аудіо- сигналу. Відео передавалося за допомогою двох вебкамер (вебкамери були розташовані таким чином, щоб забезпечити спостереження за всіма учасниками з двох протилежних сторін на відстані не менше 2 м від крайніх учасників).

Супровід проведення цих інтелектуальних змагань забезпечували представники обласного організаційного комітету та працівники комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради.

Дякуємо за безпечну локацію адміністрації та технічному персоналу Гадяцького ліцею №2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради. А також щира подяка вчителям та батькам, які підтримували дітей.

Офіційні результати олімпіад, як завжди, будуть оприлюднені на сайті Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В.Остроградського. 

Учасникам і учасницям обласних олімпіад бажаємо тільки успіхів та перемог!

 

Інформує директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА