Гадячани - чемпіони турніру

Минулими вихідними у спортивному комплексі імені Володимира Окіпного (м.Ромни) відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з футзалу, присвячений пам'яті Віктора Гречаного (тренера з футболу, першого директора Роменської ДЮСШ).

У турнірі взяли участь 6 команд юнаків 2011, 2012 років народження: 2 команди Роменської ДЮСШ ім. В.Гречаного, ДЮСШ смт. Недригайлів (Недригайлівська селищна рада), ДЮСШ м. Борзна (Чернігівська обл.) ДЮСШ м. Гадяч та ДЮСШ м. Лохвиця (Полтавська обл.).

За результатами змагань, у напруженій боротьбі звання чемпіона турніру виборола команда ДЮСШ м. Гадяч, ІІ місце посіли вихованці ДЮСШ ім.В.Гречаного 2011 року народження, ІІІ місце здобула команда ДЮСШ смт. Недригайлів.

Вітаємо гадяцьких спортсменів та їхнього тренера Віталія Сахна з чудовим результатом! Так тримати!