Вітаємо переможців обласної олімпіади з технологій (трудового навчання)!

28 січня за інформаційної та організаційної підтримки комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій (трудового навчання).

У обласній олімпіаді взяли участь 79 здобувачів освіти, які представляли заклади загальної середньої освіти з різних куточків Полтавщини.

Журі визначило переможців цих інтелектуальних змагань. За їх результатами, ми щиро вітаємо команду Гадяцької міської територіальної громади з успішним виступом на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій (трудового навчання), де наші представники показали відмінний результат: учень 10 класу Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Олександр РАЛКО виборов ІІ місце, учениця 10 класу ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Вікторія ГЛУШКО – ІІІ місце, учень 9-А класу Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Ярослав ГУЛИЙ – ІІІ місце.

Бажаю учасникам подальших творчих успіхів та натхнення у реалізації неперевершених проєктів з технологій. Щира вдячність вчителям Підгайному Олексію Миколайовичу, Степанович Ярославі Андріївні та Гулій Ользі Андріївні, які підготували учнів до олімпіади, а також батькам здобувачів освіти, які підтримують у цих чудових дітях вогонь до знань та майстерності.

Щира дякуємо за високу результативність та гідну презентацію Гадяцької громади на рівні області.

Пишаємось вами. Щиро бажаємо цілеспрямованого руху вперед, невичерпної енергії, досягнення нових життєвих висот та подальших успіхів.

Інформує директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА