Вітаємо переможниць обласного етапу XІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться щорічно з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

135 представників учнівської та студентської молоді Полтавщини утверджували себе у слові, включившись у розкриття тем, які їм були запропоновані: «Що для вас означає слово «свобода»?» «Шевченкові поради жителям планети», «Що б міг написати Тарас Шевченко нашим захисникам, які боронять Україну сьогодні?».

Представники Гадяцької, Великобудищанської і Петрівсько-Роменської територіальних громад 27 січня 2024 року за інформаційної та організаційної підтримки комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради працювали на базі Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського, де було проведено ІІІ (обласний) етап  ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у онлайновому режимі.

Переможцями стало 45 осіб, 33 із них (які посіли І та ІІ місце) будуть представляти Полтавську область на загальнонаціональному етапі, який відбудеться 3 лютого 2024 року в режимі онлайн.

Дуже приємно, що серед учасників загальнонаціонального етапу будуть і наші представниці, адже переможницями обласного етапу ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стали:

учениця 10 класу Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Надія ВОЙНИК – І місце (учитель Вовк Катерина Миколаївна);

учениця 9-А класу Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Анастасія БАСАРАБ – ІІ місце (учитель Вовк Катерина Миколаївна).

Вітаємо наших переможниць і бажаємо успіхів у фінальному етапі Конкурсу. Щиро дякуємо вчителю-наставнику Вовк Катерині Миколаївні! Хай слово Шевченка допомагає здобути нові перемоги!

Бережімо і плекаймо рідну мову, шануймо її та пишаймося нею!

Слава Україні! Українська – мова переможців!

Інформує директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА