Гадяцьким ЦПРПП проведено калейдоскоп майстер-класів для педагогів ЗДО «Сучасний дитячий садок»

31 січня комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено калейдоскоп майстер-класів педагогів ЗДО Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад «Сучасний дитячий садок» у онлайновому режимі.

Захід проводився з метою створення умов для діалогічного спілкування учасниць майстер-класів, уточнення теоретичних і практичних знань і вмінь педагогів-дошкільників.

Спікерки майстер-класів Лілія Стогній, директор ЗДО № 2 «Берізка», Наталія Паньківська, директор ЗДО № 9 «Дзвіночок», Віра Сухонос, вихователь  ЗДО № 2 «Берізка» Гадяцької міської ради, Валентина Чорнобров, вихователь ЗДО «Ромашка», Валентина Кравченко, вихователь ЗДО «Липка», Світлана Рядська, вихователь ЗДО «Ромашка» Петрівсько-Роменської сільської ради продемонстрували свої професійні, творчі здобутки. Зокрема, учасники ознайомилися з сучасними інноваційними та інтерактивними методами і прийомами для розвитку мовлення дошкільнят, використання мнемотехніки у роботі вихователя ЗДО, розвиток сенсорно-пізнавальних здібностей дітей дошкільного віку засобами дидактичних ігор та інші.

Творча та позитивна атмосфера панувала протягом майстер-класів і сприяла розв’язанню поставлених завдань та очікувань.

Інформує психолог Гадяцького ЦПРПП Тетяна АКОЛОВИЧ