Відбулася робоча зустріч

Війна внесла корективи в життя українців. Через російську агресію збільшилася, в тім числі і в нашій громаді, кількість людей з інвалідністю, які потребують допомоги та підтримки.

Нині питання створення доступного середовища, а також підвищення якості послуг для маломобільних груп населення є особливо актуальними.

Вчора міський голова Володимир Нестеренко зустрівся з представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області Владиславом Носенком та працівниками Офісу Омбудсмана України в Полтавській області Олегом Чугаєм і Сергієм Безою.

Обговорили питання щодо покращення доступності та розвитку соціальних послуг, а також недопущення випадків порушення прав всіх категорій громадян, які проживають на території громади.