Вітаємо переможців обласної учнівської олімпіади з математики!

Фото без опису28 січня та 4 лютого за інформаційної та організаційної підтримки комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею №3 імені Івана Виговського та Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

У обласній олімпіаді взяли участь 316 здобувачів освіти, які представляли заклади загальної середньої освіти з різних куточків Полтавщини.

Журі визначило переможців цих інтелектуальних змагань. За їх результатами, ми щиро вітаємо команди Гадяцької міської територіальної громади з успішним виступом на обласному рівні, де наші представники показали відмінний результат виборовши три ІІІ місця. Наші переможці: учень 5 класу Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради МОМОТ Назар; учень 7 класу Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради ДРОБОТЯ Богдан; учень 11 класу Гадяцького ліцею №2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради МИРОНЕНКО Богдан.

Підготовка учасників олімпіади з математики  – це важка праця. Вміння бачити потенційного переможця, напрацювання ефективних педагогічних методик і розуміння напряму розвитку олімпіадного руху формуються роками викладацької роботи. За кожним переможцем олімпіади стоять не лише його здібності, а й творча робота їх вчителів. Щира вдячність вчителям – наставникам: Галушці Ларисі Павлівні, Гарназі Світлані Іванівні, Велічай Валентині Василівні.

Щира дякуємо за високу результативність та гідну презентацію Гадяцької громади на рівні області.

Пишаємось вами. Щиро бажаємо цілеспрямованого руху вперед, невичерпної енергії, досягнення нових життєвих висот та подальших успіхів.

Інформує директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА