Вітаємо переможців обласної учнівської олімпіади з інформаційних технологій!

10-11 лютого 2024 року в області проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. В олімпіаді брали участь 54 учасники і учасниці з різних куточків Полтавщини.

Нашим представникам, які змагалися з найсильнішими юними інформатиками області, вдалося продемонструвати чудові результати, гарні знання та вибороти дипломи ІІІ ступеня.

Переможцями олімпіади стали: учень 10 класу Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Артем УС та учень 11 класу Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Богдан МИРОНЕНКО.

Ми щиро радіємо за наших переможців і зичимо їм не зупинятися на досягнутому!

Артеме, Богдане, ми пишаємося вами і бажаємо успіхів у всіх ваших починаннях!

Висловлюємо слова щирої подяки родинам хлопців, які виховують таких кмітливих, розумних, відповідальних та працьовитих юнаків.

Щиро дякуємо вчителям інформатики Людмилі Олексіївні Костенко та Тетяні Петрівні Рубан, які є натхненницями та організаторками блискучих досягнень своїх учнів. Так тримати!

Вітаємо наших представників та їх наставниць із значними досягненнями.

Наші ПЕРЕМОГИ – тобі, УКРАЇНО!

Інформує директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА