Знову посмертно: рідним полеглих воїнів передали державні нагороди

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку трьох захисників із Гадяцької громади відзначено державними нагородами (посмертно). Зокрема, орденами «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено молодшого сержанта Анатолія Городовенка, молодшого сержанта Віктора Харченка та солдата Володимира Панкова.

Сьогодні міський голова Володимир Нестеренко разом із начальником І відділу Миргородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Миколою Овчаренком вручили нагороди рідним полеглих захисників.

Щоразу невимовно боляче передавати такі відзнаки, адже кожна смерть – це жахлива трагедія. Гинуть найкращі… Щиро співчуваємо рідним полеглих бійців, вклоняємось із величезною вдячністю за подвиг захисників.

Спочивайте з миром, наші славні воїни…