Вітаємо переможців обласної учнівської олімпіади з географії!

Географія – чи не єдина навчальна дисципліна, яка, маючи величезний світоглядний потенціал, формує комплексне уявлення про Землю як планету людей, виховує в учнів патріотизм і любов до свого краю, вчить їх орієнтуватися у складних світових соціально-економічних процесах, що постійно змінюються. Від рівня сформованості географічної предметної компетентності залежить здатність учнів застосовувати набуті знання, уміння, навички, способи діяльності, власний досвід у нестандартних ситуаціях із метою розв’язання певних життєво важливих проблем.

Як уже повідомлялося раніше, 17 лютого 2024 року в області проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. У заході взяли участь 109 учнів 8-11 класів, що представляли територіальні громади Полтавщини.

Програма олімпіади включала виконання тестових, теоретичних та практичних завдань. Учасники показали добре розуміння важливих географічних проблем та закономірностей, вміло вирішували географічні задачі.

Плідно попрацювало компетентне журі олімпіади, визначивши серед учасників найбільш ерудованих учнів.

За підсумками цих інтелектуальних змагань, ми щиро вітаємо команду Гадяцької міської територіальної громади з успішним виступом, адже наші представники вкотре продемонстрували чудові результати: учениця 8-Б класу Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Ольга ДОРОГАНЬ, учень 10 класу Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Олег ГЛУХОТА та учень 11 класу Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Богдан МИРОНЕНКО вибороли ІІІ місця.

За якісну та результативну підготовку учнів до олімпіади з географії (на шкільному, міському/територіальному, обласному етапах) висловлюємо подяку вчителям Любові Іванівні Васюті та Павлу Івановичу Сербі.

Щиро вітаємо Ольгу, Олега і Богдана та їх наставників з перемогою.

Пишаємось такими талановитими учнями. Зичимо нашим учасникам міцного здоров’я, успіхів, натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, досягнення нових висот та подальших перемог.

Бажаємо рухатися далі по сходинках успіху до зірок!

Інформує директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА