Пам’ятаємо. Шануємо. Переможемо!

  • 104

Фото без опису

24 лютого 2024 року виповнюється два роки від початку широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України. Два роки стійкості, мужності та незламності…

І цими ж лютневими днями, але 10 років тому, ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей.

Керівництво Гадяцької міської ради, виконавчого комітету міської ради на чолі з міським головою Володимиром Нестеренком хвилиною мовчання сьогодні вшанували світлу пам’ять Героїв, які віддали своє життя захищаючи право на свободу та незалежність українського народу. Засвітили лампадки у знак пам’яті та поклали квіти до Стіни пам’яті полеглим Захисникам і до пам’ятного знаку «Землякам, що стали на захист України» в міському парку «Перемога».

Дякуємо нашим захисникам та захисницям Збройних Сил України, Сухопутних військ, нашим піхотинцям і танкистам, Повітряним та Військово-Морським силам, артилерії, ППО, десантникам, розвідникам, прикордонникам, ССО, СБУ, Нацгвардії, поліції, ТрО — усім нашим силам безпеки й оборони. Завдяки вам стоїть Україна.

І ми обов’язково переможемо, бо це наша земля, це наша країна, це наші діти.

Слава Україні!

Героям слава!