Звернення міського голови з Днем працівників ЖКГ та сфери побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення Гадяцької громади!

Прийміть найщиріші слова вітання з нагоди

професійного свята!

Завдяки вашим працьовитим рукам жителі громади стабільно забезпечуються водою, теплом та електроенергією, у місті підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного господарства, проводиться ремонт житла, благоустрій та озеленення вулиць. Ви робите все можливе, щоб якість послуг відповідала запитам споживачів.

Дякую всім працівникам житлово-комунальної сфери: тим, хто у дощ чи мороз ліквідовує пориви на водо- та газопроводах, хто чистить сніг та ремонтує теплотрасу, доглядає за нашими вулицями, ремонтує дороги та двори, надає побутові послуги…

Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, мирного неба, наснаги та злагоди. І нехай той затишок, тепло та комфорт, який ви створюєте в нашій громаді, буде у вашому житті та ваших родинах.

міський голова Володимир НЕСТЕРЕНКО