Жительці Гадяцької громади виповнилося 100 років!

Незважаючи на похмуру погоду за вікном, сьогоднішній день у родині Уляни Василівни Васюхно з Гадяча святковий. Нагода для цього урочиста – 17 березня жінка зустріла свій столітній ювілей!

Радість святкового дня розділили з іменинницею гості, які завітали з привітаннями, квітами та подарунками.

Незважаючи на поважний вік, Уляна Василівна має добру пам'ять. За довге життя ніколи не скаржилась на долю, чесно працювала.

Її життєвий шлях видався нелегким. Як і в усіх довгожителів, які народилися на початку двадцятого століття. Бабця пройшла голодомор, лихоліття Другої світової війни, важкі часи післявоєнної відбудови, а тепер от проживає ще одну війну...

Хвилюється за долю України, переймається та мріє про довгоочікувану Перемогу і мир.

Низькій уклін Уляні Василівні за життєву мудрість і багатий досвід. Зичимо ювілярці здоров’я, бадьорості духу та душевного спокою.