До уваги мешканців Гадяцької громади!

У середу, 27 березня, з 8 по 17 год. відбудеться видача гуманітарної допомоги від Полтавської ОВА для осіб з інвалідністю внаслідок поранення, контузії, каліцтва чи захворювання, одержаних під час здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України.

У четвер, 28 березня, з 8 по 17 год. відбудеться видача гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території Гадяцької громади з 24 лютого 2022 року.

Звертатись до відділу соціального захисту населення Гадяцької міської ради за адресою: м. Гадяч, вул. Драгоманова, 4 (обідня перерва з 12.00 до 13.00), тел.: 095 053 77 14.