Проведено онлайновий івент для вчителів зарубіжної літератури

4 квітня 2024 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено онлайновий івент для вчителів зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти шести територіальних громад.

Захід відбувся на основі матеріалів обласного методичного марафону «Освітні пріоритети старту базового циклу Нової української школи». Реалізація державної освітньої політики, упровадження реформи НУШ, розвиток військово-патріотичного виховання - основні завдання сучасної школи, досягнення яких на меті проведення даного заходу.

Спікерка івенту – Ірина Дуван, голова територіальної професійної спільноти учителів зарубіжної літератури, вчитель зарубіжної літератури Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради, закцентувала увагу колег на розвитку професійної компетентності вчителя та особливостях організації мовно-літературної освіти здобувачів освіти в умовах НУШ.