Гадяцьку громаду з робочою поїздкою відвідав Міністр охорони здоров’я України

  • 55

Фото без опису

Гадяцьку громаду з робочою поїздкою відвідав Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. Очільник МОЗ України разом з директором Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОВА Віктором Лисаком побували в КНП «Гадяцька міська центральна лікарня» Гадяцької міської ради.

Оглянули нещодавно відремонтоване відділення фізичної та реабілітаційної медицини. Тут функціонує кімната для ерготерапії, зали індивідуальної фізичної реабілітації та реабілітаційний зал. Завдяки комплексному підходу та наявному сучасному обладнанню є можливість допомогти людям, постраждалим від інсульту чи внаслідок воєнних дій, якомога швидше повернутися до повноцінного життя.

У ході візиту обговорено питання підвищення якості медичних послуг, зокрема необхідності придбання магнітно-резонансного томографа. Зважаючи на те, що Гадяцька лікарня є кластерним закладом охорони здоров’я та надає медичну допомогу жителям колишніх Гадяцького, Лохвицького та Зіньківського районів, наявність даного апарату вкрай важлива. Оскільки це допоможе забезпечити безкоштовну ранню діагностику захворювань та оперативне лікування чималої кількості населення.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису