На базі Миргородської районної ради відбувся навчальний захід для представників місцевого самоврядування Миргородського району – освітній тренінг  «Жінки і дівчата: війна та відновлення. Перспективи європейської інтеграції України».

Учасниками тренінгу стали жінки-депутатки всіх рівнів рад Миргородщини: районної,  міських, сільських та селищних. Від Гадяцької громади участь взяла секретар Гадяцької міської ради Тетяна Верещака.

У ході заходу обговорили перспективи європейської інтеграції України. Звернули увагу на актуальні напрямки життєдіяльності громад, зокрема, шодо організації освітнього процесу під час війни, особливостей мобілізації, проблемні питання застосування виборчого законодавства та багато іншого.

Організатор заходу –  ГО «Кременчуцький Антикорупційний центр» за підтримки Фонду Фрідріха Науманна ЗА СВОБОДУ.