Фото без опису40 питань розглянули під час чергового засідання члени виконавчого комітету Гадяцької міської ради, яке відбулося сьогодні під головуванням міського голови Володимира Нестеренка.

Серед актуальних питань – надання матеріальних допомог жителям коштом бюджету громади. Зокрема, прийнято рішення про надання допомоги на загальну суму в розмірі 50 тисяч гривень 7 мобілізованим та членам їх родин, а також 3 військовослужбовцям на лікування внаслідок отриманих поранень.

Ухвалено рішення про надання матеріальної допомоги 18 мешканцям громади, які опинились у складних життєвих обставинах. Разову грошову допомогу на загальну суму 72 тисячі гривень отримають дружини померлих громадян, смерть яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи (36 осіб).

Частина розглянутих проєктів рішень стосувалася захисту прав дітей – встановлення опікунства, надання дозволів на зміну реєстрації місця проживання, договору дарування майна, надання статусів дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Члени виконкому також погодили перенесення об’єктів культурної спадщини місцевого значення, надання дозволів на видалення зелених насаджень, реєстрацію колективних договорів тощо.

Попередньо всі проєкти рішень розглянуто на засіданні комісії по наданню матеріальної допомоги населенню Гадяцької міської територіальної громади.