Звернення міського голови з Днем пам’яті та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

Шановні мешканці Гадяцької громади!

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. У ці травневі дні ми віддаємо шану всім тим, хто в жорстокій битві виборював нашу свободу, захищав рідну землю від нацизму.

У серці кожного з нас жива пам'ять про мільйони мужніх і незламних українців, про їхню жертовність в ім’я свого народу і рідної землі. Тож нехай цей день стане нагадуванням про те, що мир та свобода – найважливіші цінності, які ми повинні берегти й захищати. Особливо зараз, коли ворог нещадно атакує українські міста й села, руйнує ракетами наші будинки, вбиває людей… Але я вірю, що настане час і ми будемо жити у вільній, неподільній та квітучій країні!

Щиро бажаю кожному мешканцю громади міцного здоров’я та довголіття, благополуччя, родинного затишку та віри у краще майбутнє. І нехай якомога швидше настане мир в Україні!

міський голова Володимир Нестеренко