Нагородили юних обдарувань

  • 112

Фото без опису  Урочисто та хвилююче відбулася в Гадячі загальноміська церемонія нагородження «Зоряний олімп-2024».

  Обдарованій молоді – переможцям обласних  учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України та інших інтелектуальних конкурсів сьогодні в кіноконцертному залі «Дружба» вручили нагороди.

   Міський голова Володимир Нестеренко подякував учням за бажання підкорювати наукові вершини, а вчителям – за те, що допомагають розкривати таланти й здібності учнів для максимальної їх реалізації.

     Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх, хто загинув, захищаючи незалежність та свободу України. Опісля перейшли до відзначення переможців.

   2023-2024 навчальний рік виявився напрочуд результативним. Незважаючи на складнощі, пов’язані з повномасштабним вторгненням росії в Україну, юні гадячани зуміли підтвердити свій інтелектуальний та науково-освітній потенціал.

   Отже:

УКРАЇНСЬКА МОВА

Диплом ІІ ступеня:

-        ТОРЯНИК Дар’я Михайлівна, учениця 10 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради;

-        КЕЛЕМБЕТ Поліна Євгеніївна, учениця 11 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради.

Диплом ІІІ ступеня:

-        КОРОЛЬ Вікторія Олексіївна, учениця 8 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради;

-        ПИСАНКА Валерія Олегівна, учениця 8 класу Гадяцького опорного ліцею імені лесі Українки Гадяцької міської ради;

-        ЛУЦЬ Анна Валентинівна, учениця 9 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради;

-        ВИСОЧЕНКО Софія Анатоліївна, учениця 10 класу Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Диплом І ступеня:

-        ПРИХОДЬКО Ілля Вікторович, учень 11 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради.

Диплом ІІ ступеня:

-        МІНЬКО Софія Сергіївна, учениця 9 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради;

-        ХАБЕНКО Марина Іванівна, учениця 10 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради.

НІМЕЦЬКА МОВА

Диплом І ступеня:

-        МІНЬКО Софія Сергіївна, учениця 9 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради.

МАТЕМАТИКА

Диплом ІІІ ступеня:

-        ЧЕРНЕГА Ольга Олегівна, учениця 9 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради;

-        НАБОК Іван Володимирович, учень 11 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради;

-        МИРОНЕНКО Богдан Олексійович, учень 11 класу Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради;

-        ПРИХОДЬКО Ілля Вікторович, учень 11 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради.

-        ДРОБОТЯ Богдан Геннадійович, учень 7 класу Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;

-        МОМОТ Назар Олександрович, учень 5 класу Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради.

ХІМІЯ

Диплом ІІ ступеня:

-        КОРОЛЬ Вікторія Олексіївна, учениця 8 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради;

-        ДУЛИЧ Дар’я Олександрівна, учениця 8 класу Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки Гадяцької міської ради;

-        ШУЛІК Артем Андрійович, учень 9 класу Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки Гадяцької міської ради;

-        ЛУЦЬ Анна Валентинівна, учениця 9 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради.

БІОЛОГІЯ

Диплом ІІ ступеня:

-        КОРОЛЬ Вікторія Олексіївна, учениця 8 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради;

-        ГУБАР Гліб Олександрович, учень 9 класу Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки Гадяцької міської ради.

Диплом ІІІ ступеня:

-        ЛУЦЬ Анна Валентинівна, учениця 9 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради;

-        ЗЄНКОВА Вєроніка Євгеніївна, учениця 10 класу Гадяцького ліцею № 3 імені Івана Виговського Гадяцької міської ради;

-        НАБОК Іван Володимирович, учень 11 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради;

-        НАГАЦЬКИЙ Іван Сергійович, учень 11 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради.

ГЕОГРАФІЯ

Диплом ІІІ ступеня:

-        ДОРОГАНЬ Ольга Євгеніївна, учениця 8 класу Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;

-        БЛИЗНЮК Денис Олександрович, учень 8 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради;

-        ЛУЦЬ Анна Валентинівна, учениця 9 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради;

-        КОБРАК Ярослав Олександрович, учень 10 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради;

-        ГЛУХОТА Олег Валерійович, учень 10 класу Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради;

-        НАГАЦЬКИЙ Іван Сергійович, учень 11 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради;

-        МИРОНЕНКО Богдан Олексійович, учень 11 класу Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради.

ФІЗИКА

Диплом ІІІ ступеня:

-        БОЛГОВ Олег Павлович, учень 11 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

Диплом ІІ ступеня:

-        РАЛКО Олександр Русланович, учень 10 класу Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;

Диплом ІІІ ступеня:

-        ГУЛИЙ Ярослав Олександрович, учень 9 класу Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради;

-        ГЛУШКО Вікторія Анатоліївна, учениця 10 класу Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Диплом ІІІ ступеня:

-        УС Артем Геннадійович, учень 10 класу Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради.

-        МИРОНЕНКО Богдан Олексійович, учень 11 класу Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради.

ІСТОРІЯ

Диплом ІІ ступеня:

-        ПРИХОДЬКО Ілля Вікторович, учень 11 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради;

Диплом ІІІ ступеня:

-        МІНЬКО Софія Сергіївна, учениця 9 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради;

-        ГУЛИЙ Ярослав Олександрович, учень 9 класу Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради;

-        НАБОК Іван Володимирович, учень 11 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради.

ПРАВОЗНАВСТВО

Диплом ІІ ступеня:

-        ГУБАР Гліб Олександрович, учень 9 класу Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки Гадяцької міської ради.

ЕКОНОМІКА:

Диплом ІІ ступеня:

-        РАКОЧІЙ Дарія Віталіївна, учениця 11 класу Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради.

Диплом ІІІ ступеня:

-        СУШКО Анна Костянтинівна, учениця 9 класу Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради.

 

МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Диплом І ступеня:

-        ВОЙНИК Надія, учениця 10 класу Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради.

Диплом ІІ ступеня:

-        БАСАРАБ Анастасія, учениця 10 класу Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради.

Диплом І та ІІІ ступенів:

-        ОЛЕШКО Ілона Євгенівна, учениця 7 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради;

-        ГОНЧАРЕНКО Софія Євгенівна, учениця 9 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради;

Диплом ІІІ ступеня:

-        ОДИНЕЦЬ Дар’я Вадимівна, учениця 10 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради.

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Диплом І ступеня:

-        ГУНЬКО Софія Володимирівна, учениця 5 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради.

-        НАРІЖНА Марія Григорівна, учениця 7 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради.

Диплом ІІ ступеня:

-        ТОРЯНИК Дар’я Михайлівна, учениця 10 класу Гадяцького профільного ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Полтавської обласної ради.

-        ФЕДОРЕНКО Поліна Федорівна, учениця 5 класу Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради;

-        ДУБОВИК Дар’я, учениця 4 класу Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки Гадяцької міської ради.

 

   Вітаємо обдаровану молодь та її викладачів! Бажаємо подальших перемог на шляху підкорення вершин наукового та творчого Олімпу!

     Завершальним акордом сьогоднішнього дійства стали виступи місцевих талантів.