Гадяцьким ЦПРПП проведено вебінар «НМТ-2024: про важливе для учасників»

  • 79

Фото без опису

Незабаром розпочнеться основна сесія національного мультипредметного тесту. Зареєстровані учасники й учасниці вже отримали запрошення на свої персональні кабінети, тож мають інформацію про дату, час і місце проведення НМТ.

22 травня 2024 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради для педагогічних працівників та випускників 11 класів закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад, учнів закладів професійної освіти – майбутніх абітурієнтів і учасників НМТ 2024 року проведено вебінар «НМТ-2024: про важливе для учасників».

Модераторами заходу виступили працівники Гадяцького ЦПРПП Сергій Майборода та Софія Ємець. У ході вебінару використано матеріали з сайту Українського центру оцінювання якості освіти.

Учасники і учасниці заходу отримали відповіді на такі запитання: які документи потрібно взяти із собою на тестування; як відбуватиметься допуск учасників до тимчасового екзаменаційного центру; чому важливо під час проходження тесту уважно слухати промову інструктора; який функціонал є в тестувальнику та  з чого розпочати роботу із сервісом; де шукати довідкові матеріали під час тестування; як позначати ті чи ті завдання, щоб їх було зараховано; у якій послідовності їх виконувати та як змінити відповідь; яких правил потрібно дотримуватися під час тестування; як діяти в окремих нестандартних ситуаціях. 

Вебінар відбувся у дружній та невимушеній атмосфері.

Віримо у суперсили наших випускників та зичимо кожному абітурієнту максимальних двісті!

 

Інформує консультант Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА