Звернення міського голови з нагоди Дня Героїв та Дня морської піхоти України

  • 44

Фото без опису

Шановні мешканці громади!

   23 травня поєднало в собі вшанування двох важливих дат – сьогодні на державному рівні ми відзначаємо День Героїв України, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність Української держави.

   У цей день ми вшановуємо пам'ять усіх людей, які боролися за свободу та незалежність України за час її існування, а особливо зараз під час нової війни, розв’язаної росією проти України. Це воїни на передовій, які з ризиком для власного життя борються за мир і безпеку наших родин. Це волонтери, які невпинно допомагають військовим, надаючи необхідну підтримку та допомогу. Це медики, які рятують життя і лікують поранених.

    Також цього дня професійне свято відзначають військовослужбовці морської піхоти Військово-Морських сил Збройних сил України, які нині обороняють нашу країну від російського окупанта. З початку повномасштабного вторгнення саме морські піхотинці одними з перших стримували ворожі колони, зупиняючи просування ворога вглиб нашої країни.

  Бажаю міцного здоров'я, витримки й незламного духу всім, хто захищає Україну! Мирного неба та найшвидшої перемоги Україні!

 

З повагою

міський голова Володимир Нестеренко